Kuigi betoonitootjate koondkäive on suurenenud juba kolmandat kvartalit järjest, on selle kasv just kahe viimase kvartali jooksul selgelt kiirenenud, selgus Äripäeva Infopanga koostatud Ehitusmaterjalide konkurentsiraportist, kus on välja toodud 50 suurima käibega betoonitootjat.
Eesti betoonisektoris on 56 ettevõtet, neist 49 ületavad 250 000-eurost käibepiiri. Valdkonna nelja kvartali koondkäive oli 335,4 miljonit eurot ja see kasvas aasta varasemaga võrreldes 11,6%. Kuigi koondkäive kasvas juba kolmandat kvartalit järjest, on ka siin valdkonnas koondkäibe kasv just kahe viimase kvartali jooksul selgelt kiirenenud. Ka aastasest kasvust annab enamuse just kolmanda kvartali koodkäibe kasv.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.