Saku keskuses avati vallale kuuluv Jõesilla üürimaja
Täna avati Saku keskuses Jõesilla maja, kus saavad ajutise või ka püsivama elupinna Saku valla elanikud, kes sõltuvalt majanduslikust või tervislikust olukorrast seda vajavad.
Uues valla üürimajas on kolmel korrusel kokku 15 ühetoalist ja 7 kahetoalist korterit. Lisaks 3 kolmetoalist, mida saab vajadusel kasutada ühiskorteritena. Kõik korterid on sisustatud.
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.