• 26.11.21, 10:33

Veskimetsa rohelusse kerkib uus 54 korteriga elamu

Kinnisvaraarendaja Favorte ja ehitusfirma Mitt&Perlebachi koostöös kerkib Veskilise 7 kinnistule uus kolmekorruseline kortermaja.
Veskimetsa Perekodud kerkivad loomaaia külje alla.
  • Veskimetsa Perekodud kerkivad loomaaia külje alla.
  • Foto: Yellow Studio
Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul teeb projekti eriliseks linnasisene puutumata ja privaatne looduskeskkond. Linnaosa üldplaneering sealsetele rohelistele naaberkinnistutele rohkem kortermaju ette ei näe.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.01.26, 06:00
PVC või bituumen – kumb valida? Tulevik näitab suurt vahet
Vinüülkloriid on aine, mida leidub tehases toodetud plastdetailides ning mida seostatakse „uue auto lõhnaga“. Seda tekib ka polüvinüülkloriidi ehk PVC lagunemisel. Rahvusvahelise Vähiuuringute Agentuuri klassifikatsiooni kohaselt kuulub vinüülkloriid esimese grupi kantserogeenide hulka, kirjutavad materjaliteadlane Jüri Liiv ja lamekatuste spetsialist Siim Rannik.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele