Soojatootja N.R. Energy sõlmis Loksa uue katlamaja ehitus- ja projekteerimislepingu, mille kohaselt hakkab keskkonnasõbralik, hakkpuidul töötav katlamaja kohalikele inimestele sooja andma alates järgmise aasta novembrist.
Loksa uue katlamaja eskiislahendus.
  • Loksa uue katlamaja eskiislahendus.
  • Foto: N.R. Energy
N.R. Energy juhataja Richard Viies rääkis, et Loksa katlamaja ehitaja leidmiseks korraldati rahvusvaheline hange, mille võitis Läti ettevõte INOS SIA, kellel on suured kogemused sarnaste katlamajade ehitamiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele