• 18.11.21, 11:00

Astlanda Ehitus: kriisiaasta näitas partnerite tõelist palet

Ehitusettevõtjate edetabeli 2. kohal oleva OÜ Astlanda Ehitus juhatuse esimehe Kaupo Kolsari sõnul tõi 2020. aasta välja vajaduse partneritega painduvaks ning senisest avatumaks koostööks. “Nagu tõi välja ka teadmise, millised partnerid on partnerid nii heas kui halvas.”
Mullu septembris panid HKScani toonane juht Anne Mere ja Astlanda juhatuse liige Kaupo Kolsar nurgakivi toidutööstuse uuele logistikakeskusele Jüris. Foto: Andras Kralla.
  • Mullu septembris panid HKScani toonane juht Anne Mere ja Astlanda juhatuse liige Kaupo Kolsar nurgakivi toidutööstuse uuele logistikakeskusele Jüris. Foto: Andras Kralla.
  • Foto: Andras Kralla
Pandeemia puhkedes peatas Astlanda Ehitus paljude eluhoonete ehituse kartuses, et seoses ebakindluse ja töötuse kasvuga nõudlus kaob. Kuid turu aktiivsus taastus kiiresti ja juba sügisel jätkati nii peatatud objektide kui ka uute hoonete ehitamisega. Ennekõike suuremast käibest tulenevalt kasvas ka puhaskasum 42% võrra.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.01.26, 13:29
Raudteetaristu seire raudteeprojektides – mida saaks Rail Baltica projekti puhul arvesse võtta GEO-Instrumentsi kogemustest?
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele