• 05.11.21, 11:28

Nordecon: KAPO peahoone juurdeehitus pakub väljakutseid

Nordeconi juhatuse esimehe Gerd Mülleri sõnul on projekt ajagraafikus ja liigub jõudsalt edasi, kuid sedavõrd suuremahulise objekti ehitamine tänastes turbulentsetes tingimustes on kahtlemata väljakutse.
Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller nurgakivi asetamas.
  • Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller nurgakivi asetamas.
  • Foto: KARLI SAUL
3. novembril asetati Kaitsepolitseiameti peahoone juurdeehitusele pidulikult nurgakivi. Juba kümne aasta eest alustati juurdeehituse planeerimist ning projekt koos Toompuiestee 3 vana hoone renoveerimisega valmib 2023. aasta lõpuks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.12.25, 10:38
Tammer 30: Eesti väiketootjast Skandinaavia tööstuse usaldusväärseks partneriks
Tänavu 30. tegutsemisaastat tähistav pereettevõte Tammer OÜ tõenäoliselt ehitus- ja laevatööstuses tutvustamist ei vaja. Ettevõtte arengut on algusest peale vedanud strateegilised investeeringud innovatsiooni, tootearendusse ja töötajatesse, mis on loonud võimaluse koos muutuvate turgude ja tehnoloogiatega kasvada. Kuidas aga sai kohalikust väikefirmast Põhjamaade suurim projektipõhine metallustevalmistaja, mis ekspordib 90% oma toodangust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele