Nordecon: KAPO peahoone juurdeehitus pakub väljakutseid
Nordeconi juhatuse esimehe Gerd Mülleri sõnul on projekt ajagraafikus ja liigub jõudsalt edasi, kuid sedavõrd suuremahulise objekti ehitamine tänastes turbulentsetes tingimustes on kahtlemata väljakutse.
Nordeconi juhatuse esimees Gerd Müller nurgakivi asetamas.
Foto: KARLI SAUL
3. novembril asetati Kaitsepolitseiameti peahoone juurdeehitusele pidulikult nurgakivi. Juba kümne aasta eest alustati juurdeehituse planeerimist ning projekt koos Toompuiestee 3 vana hoone renoveerimisega valmib 2023. aasta lõpuks.
Teede, platside ja terrasside rajamisel ei ole looduskivi ainult esteetiline valik, vaid tegu on ühe vastupidavaima ning ajas kestvaima lahendusega, mis sobib ühtviisi hästi nii koduaedadesse kui linnaruumi.