• 29.10.21, 16:11

Kiviõli linnakeskus saab õunapuuaia, vabaõhulava, veesilma ja talvel liuvälja

Lüganuse vallavalitsuse ja Eesti Arhitektide Liidu korraldatud Kiviõli linnakeskuse arhitektuurivõistluse võitis arhitektuuribüroo Doomino Arhitektid OÜ ideekavand „Mimoos“.
Kiviõli linnakeskuse ideekavandi võidutöö.
  • Kiviõli linnakeskuse ideekavandi võidutöö.
  • Foto: Doomino Arhitektid
Kiviõli uue linnakeskuse arhitektuurivõistluse eesmärk oli leida terviklik ruumiline lahendus linnasüdamele: Keskpuiestee ja Metsa tänava ristile, õunapuuaiale ja Keskpuiesteele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele