Chemi-Pharmi ravimitehas sai ehitusloa

AS Chemi-Pharm sai ehitusloa ravimitehase rajamiseks Saku valda ning plaanib ehitusega alustada veel sel aastal. Olemasoleva hoonega integreeritud kolmekorruselise ja 8500 m² farmaatsiatehase terviklahenduse projekteeris Innopolis Insenerid OÜ, ehitaja selgub hanke käigus.
Chemi-Pharmi praegune tehas Tänassilma tööstuspargis.
  • Chemi-Pharmi praegune tehas Tänassilma tööstuspargis.
  • Foto: Andras Kralla
„Chemi-Pharmi jaoks on farmaatsia valdkonda sisenemine ja puhaste ruumide tehnoloogial põhineva tootmisüksuse loomine oluline samm ettevõtte kiire arengu ja innovatsiooniga jätkamiseks. Oma farmaatsiatööstus annab Eestile ravimite ja vaktsiinitootmise võimekuse ning maandab ka riske. Teadusmahuka ettevõttena näeme tootmise laiendamises ka suurt innovatsioonipotentsiaali,“ ütles Chemi-Pharmi tegevjuht Kristo Timberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele