Viimsi poolsaare südames Lubja külas valmib kolmes etapis 254 uut kodu, mis jagunevad eramuteks, paarismajadeks ja ridamajadeks. Lisaks näeb detailplaneering ette ka piirkonna ärihoone, puhkeala ja mänguväljakute rajamise. Ühele kinnistule on Viimsi vallal võimalus rajada ka lasteaed.
viimsisse kavandatav ridaelamu.
  • viimsisse kavandatav ridaelamu.
  • Foto: Unico
Uus elurajoon „Viimsi Village“ on Randvere teele lähedal, kuid jääb siiski müravarju ning on looduslähedane, kirjeldab ettevõte pressiteates. Arendatav ala asub kolme kaitseala keskel – Leppneeme-Tammneeme, Mäealuse ja Krillimäe maastikukaitsealad. Kokku üle 1300 hektari rohelist ala, kus loodusesõpradel jätkub avastamist paljudeks aastateks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele