• 22.09.21, 10:30

Korterite ja elumajade hinnad jätkasid II kvartalis tõusu

Statistikaameti andmetel tõusis eluaseme hinnaindeks 2021. aasta teises kvartalis võrreldes eelmise aasta sama ajaga 16,1% ning võrreldes esimese kvartaliga 2,6%.
Uusi kortereid kerkib juurde, fotol Kalaranna elamurajooni ehitus.
  • Uusi kortereid kerkib juurde, fotol Kalaranna elamurajooni ehitus.
  • Foto: Andras Kralla
Majade hinnad tõusid teises kvartalis võrreldes esimese kvartaliga 2% ja korterite hinnad 2,9%, teatas statistikaamet. Eelmise aasta teise kvartaliga võrreldes tõusid korterite hinnad võrreldes 14,1% ja majade hinnad 21,6%, kuid peab arvestama, et nii suur kasv on tingitud koroonakriisi alguse madalast võrdlusbaasist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele