• 27.08.21, 13:54

Tallinna siluett sai juurde uue pilvelõhkuja

Tallinnas Maakri tänaval avati pealinna siluetile uudse värvingu andev 95-meetri kõrgune äri- ja büroohoone Skyon, kuhu kolis lisaks teistele tuntud ettevõtetele ka arendaja Capital Mill ise.
Avapeol lavastati Capital Milli arendatud hoone ainulaadsele värvilisele klaasfassaadile NÖEPi loomingu saatel efektne valgusetendus.. Fotograafid Andres Raudjalg ja Rauno Liivand
  • Avapeol lavastati Capital Milli arendatud hoone ainulaadsele värvilisele klaasfassaadile NÖEPi loomingu saatel efektne valgusetendus.. Fotograafid Andres Raudjalg ja Rauno Liivand
Maailma ühe tuntuima keskkonnasäästliku ehituse hindamissüsteemi (LEED) kõrgeima, Platinum-standardi nõuete järgi rajatud Skyoni 26 korrusel tegutsevad mitmed IT-, õigus- ja finantsteenuseid pakkuvad ettevõtted. Nende seas Coop Pank, Arco Vara, BaltCap ja Eesti Pangaliit. Skyoni kolis ka Capital Mill ise.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele