Suurte ja kallimate äriprojektide puhul on õigusauditi tegemine esmatähtis, kuid seda tasub kaaluda ka väiksemate tehingute puhul, sest guugeldades ei pruugi olulised puudused (näiteks servituudi olemasolu või pinnareostus) välja tulla. Millele tasuks enne tehingu sooritamist erilist tähelepanu pöörata, et suuri riske vältida?
“Investeeringu puhul, mis algab paarist-kolmesajast tuhandest eurost, on juba mõistlik vähemalt piiratud mahus audit ära teha, et saada selgust, mida ostetakse ja mis ostuga kaasa tuleb,” rääkis advokaadibüroo Triniti partner Ramil Pärdi Äripäeva raadiosaates.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.