Rakveresse kavandatud riigigümnaasiumi hakkab ehitama Virumaa suuremate ehitusfirmade sekka kuuluv Revin Grupp. Juhataja Kristjan Madisson sõnutsi pole ehituslikult hoone rajamises nende jaoks midagi uut.
Aastal 2022 on Rakveresse kerkinud selline riigigümnaasium.
  • Aastal 2022 on Rakveresse kerkinud selline riigigümnaasium.
  • Foto: Hoco OÜ
Augustis läheb lahti maakonnakeskuse kesklinnas tulevase riigigümnaasiumi ehitus. Revin Grupi juhataja Kristjan Madisson ütles Lääne-Virumaa Uudistele, et riigigümnaasiumi hoone ehitamine pole väga keeruline, aga ootamatusi võib siiski tulla. Ehitustöid võivad mõjutada koroonaviiruse kolmas laine, ehitusmaterjalide kättesaadavus ja ka ilm.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.06.26, 13:29
Nutikad akusalvestid muudavad päikeseenergia taas tasuvaks
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele