Globaalsel konkursil võitis esikoha Eesti ettevõte RAIKU, kes toodab puidujäätmetest pakkematerjali, asendamaks suuri keskkonnaprobleeme tekitavat mullikilet.
Turg ootab ariideid, mis lahendaksid jäätmete probleemi.
  • Turg ootab ariideid, mis lahendaksid jäätmete probleemi.
„Umbes 40% vineeri valmistamisel kasutatavast puidust jääb üle ja see põletatakse. Raiku teeb neist jääkidest keskkonnasõbralikku pakkematerjali, mis lisaks soodsale hinnale näeb ka hea välja,“ tutvustas oma toodet Karl Pärtel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele