Eesti üks juhtivaid elektrienergia jaemüüjaid Eestis Elektrum Eesti OÜ teatas, et omandab ettevõtted Energiaturu Võrguehitus OÜ, SNL Energia 1 OÜ ja Baltic Energy System OÜ. Tehingu jõustumiseks on vaja konkurentsiameti nõusolekut.
Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimees Andrus Liivand
  • Elektrum Eesti OÜ juhatuse esimees Andrus Liivand
  • Foto: Erakogu
Omandatavate ettevõtete põhitegevus on elektrialajaamade ehitus, hooldamine ja rentimine koos kõige kaasnevaga. Ettevõtete koondumine aitab ettevõtetel kokku hoida elektri liitumis- ja võrgukuludelt, suurendada või vähendada läbilaskevõimsust ning ümber ehitada olemasolevat elektriliitumist vastavalt muutuvatele vajadustele, teatas Elektrum Eesti.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 14:12
Laduks 15: ettevõte, mis on 15 aastat keskendunud ainult Eesti turule ja kliendile
“Me pole kunagi öelnud, et tahame olla kõige suuremad. Oleme alati tahtnud olla kõige paremad,” ütleb tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Laduks tegevjuht Holger Tasane. Kui 2008.–2009. aasta kriisi ajal rääkisid ettevõtted peamiselt eksportimisest ja Skandinaavia turgude vallutamisest, siis Laduks otsustas minna vastassuunas ning nägi võimalust Eesti klientides ja siinses ehitussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele