• 30.06.21, 09:17

Täna kuulutatakse välja 2020. aasta parim betoonehitis

Neljapäeval, 1. juulil kuulutatakse Vaba Laval toimuval Betoonipäeval välja konkursi „Aasta betoonehitis 2020” võitjad. Peaesineja on maailmakuulus arhitekt Wolf D. Prix Austria arhitektuuribüroost COOP HIMMELB(L)AU.
Aadu Kana on konkursi „Aasta Betoonehitis 2020” žürii esimees ja Eesti Betooniühingu auliige
  • Aadu Kana on konkursi „Aasta Betoonehitis 2020” žürii esimees ja Eesti Betooniühingu auliige
Eesti Betooniühingu ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu 21. korda korraldatava võistluse peaauhind läheb betooni parimal moel esindava ehitise autorile.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 10:08
Ekspert selgitab: miks vajab ärihoone enamat kui lihtsalt katust?
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele