Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tallinna Kunstihoone kolib ajutiselt Lasnamäele selleks ehitatavasse hoonesse
SA Kunstihoone, Lasnamäe linnaosavalitsus ja Kultuurikeskus Lindakivi sõlmivad täna koostöölepingu, millega Tallinna Kunstihoone kolib Lasnamäele Lindakivi kultuurikeskuse juurde asukohaga J. Koorti 22.
"allinna Kunstihoone Vabaduse väljakul läheb kapitaalremonti.
Foto: Eiko Kink
Tallinna Kunstihoone kolib Lasnamäele ajaks, kui Vabaduse väljakul asuv legendaarne peamaja on kapitaalremondis. Koostöölepingu eesmärk ongi toetada Tallinna Kunstihoone ajutist kolimist Lasnamäe linnaosa territooriumile ning seeläbi edendada kultuuritegevust ja lõimumist Lasnamäe linnaosas.
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.