• 28.05.21, 12:41

Retori Estate alustab ministuudiotega maja ehitust

Kinnisvaraarendusega tegelev Retori Estate alustab uue suunana ministuudiote üürimise äri. Kaubamärgi Hessnery Residentsid all on esimeses etapis plaanis rajada 84 stuudiokorterit.
Tulevane Hessnery Residentside maja Nõmmel.
  • Tulevane Hessnery Residentside maja Nõmmel.
Uut ärisuunda tuleb juhtima pikaajalise restorani- ja hotelliäri kogemusega Peter Roose. Roose on varem aastaid juhtinud Tallinki hotelle ja restorane ning olnud Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu juht.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele