Reterra Estate OÜ alustab käesoleval suvel Rae ja Peetri piirkonna ühe suurima tervikliku elamuarendusprojekti rajamist, arendades Rae valda uue Raemõisa elurajooni. Kokku on planeeritud ehitada 350 kahe- kuni viietoalist korterit, koguinvesteering ületab 30 miljonit eurot.

- Selline hakkab arendaja kujutluses välja nägema uus elurajoon.
„Reterra jaoks on oluline, et kodud oleksid kestvad, kvaliteetsed ja funktsionaalsed ning neid ümbritseks terviklik elukeskkond. Meil on väga hea varasem koostöökogemus PIN arhitektidega Tallinnas Woho kvartalit ja Tartus Raadimõisa Kodusid rajades – nende arhitektuurilahendused on praktilised, kutsuvad ning keskkonda sulanduvad tänu suurele kogemusele elukeskkondade kujundamisel,“ selgitas Reterra Estate tegevjuht Reigo Randmets.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.