Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordecon sai tööd Soome tselluloositehases

Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte NOBE Rakennus sõlmis lepingu Metsä Fibre OYga Kemi tselluloositehase betoonkonstruktsioonide ehitamiseks Põhja-Soomes, teatas ettevõte.
Nordeconi tütarfirma sai tööd Soome metsatööstuse hiigelinvesteeringu juures.
  • Nordeconi tütarfirma sai tööd Soome metsatööstuse hiigelinvesteeringu juures.
  • Foto: Raul Mee
Tööde käigus rajatakse tehase ühe sektsiooni seadmete vundamendid ja alusplaadid betoonimahuga 12 500 m3, samuti tehakse seotud pinnasetööd koos trasside ehitusega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele