Eesti kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital alustas Sauel Kuuseheki elurajoonis kolmanda ehk viimase kortermaja ehitust, mis peaks valmima 2022. aasta suvel. Hoone maksumus on 3,6 miljonit eurot. Juba enne kopa maasse löömist on korterite vastu huvi tundnud enam kui sada inimest.
„Praeguseks on Kuuseheki elurajoonis valminud kaks maja, mille korteritele on õnnelikud omanikud leitud. Valdavalt elavad seal noored pered, kes väärtustavad Saue linna rohelust, rahulikku piirkonda ja kiiret otseühendust Tallinnaga. Samuti hinnatakse lasteaia, kooli ja paljude teiste teenuste vahetut lähedust,“ ütles Estmak Capitali juhatuse esimees Timofey Sukonkin. Järgmise aasta suveks valmib ka Saue linna ja Laagri alevikku ühendav maantee, mis teeb liikumise veelgi mugavamaks.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.