Ehitusuuringust ekspertiisini: advokaat selgitab, miks parem karta kui kahetseda
Ehitusuuringute, ehitusprojekti ekspertiisi ja ehitise auditi läbiviimise nõuded pole mõeldud välja niigi keeruka ehitusprotsessi veel keerulisemaks tegemiseks, vaid inimeste elu ja tervise ning vara kaitsmiseks.
Autor: Liis Treimann
Kui pinna- või põhjavesi tungib keldrisse, saab ilmselt kahjustada ainult keldris olev vara. Kui liiklusmüra kostab läbi seinte tuppa või majja imbub radoon, hakkab see mingil hetkel tervisele. Kui konstruktsiooni tekivad liigsest koormusest praod, võib see kaasa tuua varingu ja ohu elule.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Ehitusuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.