Autor: Ehitusuudised • 6. mai 2021

Pane tähele! Kinnisvaraarenduse konverents kolis veebi

Viiruseohu tõttu olime sunnitud 20.mail toimuva Kinnisvaraarenduse konverentsi täies mahus kuulajate jaoks veebi viima.

Konverents toimub otseülekandena. Kõik saalipiletid on tõstetud automaatselt veebipiletiteks. Videosalvestust saavad kõik osalejad järele vaadata 1 kuu jooksul. Registreerida saab SIIN.

Borg asutaja Mart Jõhvikas avab päeva kirjeldades milliseid meetmeid kasutatakse müra tõrjumiseks avatus kontorites, millised lahendused on kõige efektiivsemad,samas ka ilusad ja kasutajate poolt heaks kiidetud. Sealt edasi avab SEB panga kinnisvara finantseerimise juht Priit Seeman arendustegevuse finantseerimise võimalused.

Arendatava kinnisvara korrashoidu peaks hakkama planeerima juba kinnisvaraobjekti planeerimise faasis. Kinnisvara elukaare vaates moodustavad just kinnisvara korrashoiu kulud terve elukaare kuludes ca 70%. Seega võiks olla ühe eduka arendusprojekti vaade pikem kui „võtmed kätte“ ja järgmine . Arendaja eesmärk võiks olla hoida korrashoiukulud madalad ja pööra see omakorda müüdiargumendiks.

P. Dussmann Eesti kinnisvara korrashoiuteenuste divisjoni juht Tanel Tiits teema on "Korrashoiutegevuste planeerimine kinnisvara arendusprotsessis kasutuskulude ning elukaare võtmes".

Arco Vara juhatuse liige Miko Niinemäe toob kuulajateni kogemusloo arendustegevusest Eestiga analoogse minevikuga riigis. Lisaks on programmis veel kaks kogemuslugu, Uus-Veerenni ja Noblessneri sadamalinnak. Vaata täpsemalt SIIT.

Esinevad Merko Ehitus Eesti projektide arendusdirektor Alar Toomik ja Noblessner Arendus eriprojektide juht Ann Virkus.

Nagu me teame, ei ole Tallinna parkimise teema kerge. Noblessneri ja muude näidete põhjal räägib Europark Estonia juhatuse liige Karol Kovanen kuidas parkimine kütab kirgi.

Restate Property Advisors partner Ardi Roosimaa ettekandes keskendutakse teenuste digitaliseerimisele, nutilahenduste jms haldamisele ja arendamisele. Saad vastused küsimustele: Miks n-ö e-Eesti ei ole kinnisvara tehnoloogias eeskäija? Mis teeb tehnoloogia juurutamise kinnisvaras keeruliseks? Mida on juba tehtud ja mida oodata aastal 2022? Miks on digitaliseerimine hea?

Tutvu programmiga lähemalt SIIT.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785