• 04.05.21, 15:04

Tallinna Botaanikaaed saab sügisel uue majandushoone

Tänavõtsid abilinnapead Eha Võrk ja Kalle Klandorf ning botaanikaaia direktor Urve Sinijärv Ehitus5ECO OÜ-lt vastu botaanikaaia majandushoone sarikapärja ning tänasid ehitajaid seni tehtud töö eest.
Tallinna Botaanikaaia uue majandushoone ehitus.
  • Tallinna Botaanikaaia uue majandushoone ehitus.
  • Foto: Ilja Matusihis
Ehitustöödega alustas Ehitus5ECO OÜ möödunud aasta septembris ning nüüd on hoone saavutanud oma maksimaalse kõrguse. Hoone valmimise tähtaeg on september 2021.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele