Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Invego rajab 36 miljoni euroga mereäärse Luccaranna elamurajooni

Kristjan-Thor Vähi kinnisvaarendusettevõte Invego ehitab Tallinna piiril paikneva Tiskre asumi mereäärsesse külge 16 kortermaja ja 11 kolmikvillaga uue Luccaranna elurajooni. Projekti kogumaht on 36 miljonit eurot.
Kavandatav Luccaranna elamurajoon.
  • Kavandatav Luccaranna elamurajoon.
Kristjan-Thori Vähi sõnul on ligi kümnel hektaril laiuv Luccaranna piirkond suurim ühtselt arendatav elamuala Tiskre ja Tabasalu piirkonnas. „Samas ei ehita me ilusat mereäärset kohta betooni täis, vaid majad tulevad väikesed, eriilmelised ning loodusega tasakaalus,“ ütles Vähi ja lisas, et piirkonnale parima lahenduse leidmiseks korraldatud konkursi võidutöö autorid on Kuu arhitektid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele