Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Elektrilevi uuendas strateegilise tähtsusega Tallinna alajaama
Tallinna kesklinnas, kunagise teenindusmaja ja praeguse Tallinki hotelli sisehoovis läbis põhjaliku uuenduskuuri Ranna alajaam, mis tagab elektrivarustuse enam kui 6600 kliendile, kellest paljud on Eesti mõistes suured ja kaalukad.
Tugevad vihmasajud toovad aina sagedamini kaasa olukordi, kus linnatänavad muutuvad minutitega jõgedeks, ristmikud seisavad vee all ning sademevesi koormab üle kogu taristu. Üleujutusi seostatakse enamasti erakordsete ilmaoludega, ent probleemi tegelik põhjus peitub linnade ülesehituses: järjest rohkem rajatakse kõvakattega pindu, kuid sademevee juhtimise süsteemid on ehitatud aastakümneid tagasi teistsuguseid tingimusi arvestades.