• 16.02.21, 09:08

Tartus kasvas uute väiksemate korterite müük

Vaatamata kriisiaja kartustele kasvas eelmisel aastal Tartus eelkõige linnalähedaste 2- ja 3-toaliste korterite müük, mis on energiasäästlikud ja väiksemate kuludega.
Raadimõisa Kodu arhitektuuri on loonud PIN Arhitektid.
  • Raadimõisa Kodu arhitektuuri on loonud PIN Arhitektid.
Kinnisvaraekspert Tõnu Toompargi uusarenduste uuringust selgus, et Tartu piirkonna kõige populaarsem uusarendus oli teist aastat Eesti Rahvamuuseumi kõrval asuv Raadimõisa Kodu, kuhu osteti ligi 113 korterit. Võib öelda, et suurem nõudlus on suunatud just linnalähedasele piirkonnale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele