Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Arco Vara hakkab Harku järve äärde elamu- ja ärihooneid ehitama
Arco Vara tütarettevõte aktsiaselts Kolde sõlmis lepingu maa ostuks Harku järve kaldale, kus ehitatakse mitmekümne tuhande ruutmeetri ulatuses hooneid.
Arendamisele tuleb enam kui 30 000 ruutmeetrit elamu- ja ärikinnisvara, mille oodatav arendusperiood on 6 aastat. Projekti esimese etapi ehituse algus on planeeritud 2023. aastasse.
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.