Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ligi 15 aastat kestnud Mäepealse kvartali ehitus jõudis lõpule

Viieteistkümnenda hoone valmimise ja korterite eduka müügiga Heli tänaval jõuab lõpusirgele Mäepealse kvartali arendusprojekt, mida YIT on viimased 14 aastat Mustamäel vedanud. Ettevõtte elamuarenduse juhi Kristjan Kontaveiti sõnul otsib ettevõte pidevalt sobivaid krunte uute terviklike linnakvartalite loomiseks.
Mäepealse kvartal. Foto: Kaupo Kalda
  • Mäepealse kvartal. Foto: Kaupo Kalda
„Asusime 2006. aastal Mäepealse krunti arendama, sest nägime juba siis selle ettevõtmise pikaajalist perspektiivi. Teadsime, et looduse, linna ja ülikooli lähedus ning krundi suurus võimaldavad kujundada sellest täisväärtusliku elukeskkonna, mis saab olema atraktiivne koduostjate silmis,“ sõnas Kontaveit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele