• 22.01.21, 16:17
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit sai tegevjuhi

2019. aasta lõpus asutatud Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liitu (VIMPTL) asus mullu juunis juhtima Kiur Lootus.
Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit sai tegevjuhi
  • Foto: Erakogu
Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis arhitektihariduse ning Estonian Business Schoolis organisatsioonijuhtimise magistrikraadi omandanud Lootus juhtis varem tehases toodetud element- ja moodulmajadega tegelevat Woodfort OÜ-d ning kaasasutaja selle sektori müügiprotsessi kitsaskohti lahendavas iduettevõttes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele