• 20.01.21, 13:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Katusefirma omanikud kahekordistasid dividendi

Lamekatuste ehituse ja katusematerjalide müügiga tegeleva Maleko juhid ja omanikud Toomas Nurk ja Aare Noormaa teenisid mullu kumbki ettevõttest ligi 300 000 eurot dividendi, kuigi nii ettevõtte käive kui kasum võrreldes üle-eelmise aastaga kukkusid.
T1 Mall of Tallinna katusetööd tegi Maleko.
  • T1 Mall of Tallinna katusetööd tegi Maleko.
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Täpsemalt teenis kumbki omanik omanikutulu 293 034 eurot. Äripäeva dividendide TOPis jäid Maleko omanikud sellega 229. kohale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.02.26, 11:21
Arendaja leidis finantspartneri, kellega on jõudnud neljanda projektini
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele