Börsil olev kiudplaaditootja Nordic Fibreboard saab Maaelu Edendamise Sihtasutuselt 2 miljonit eurot laenu, teatas ettevõte börsiteates.
Nordic Fibreboardi tegevjuht Torfinn Losvik.
  • Nordic Fibreboardi tegevjuht Torfinn Losvik.
  • Foto: Liis Treimann
Nordic Fibreboard ja selle tütarettevõte Nordic Fibreboard Ltd on sõlminud oma praeguse laenuandja Swedbanki ja uue laenuandja Maaelu Edendamise Sihtasutusega laenulepingu kontserni laenude refinantseerimiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.06.26, 14:12
Laduks 15: ettevõte, mis on 15 aastat keskendunud ainult Eesti turule ja kliendile
“Me pole kunagi öelnud, et tahame olla kõige suuremad. Oleme alati tahtnud olla kõige paremad,” ütleb tõstuste, tööstususte, tuletõkkeuste ning laadimisseadmete lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Laduks tegevjuht Holger Tasane. Kui 2008.–2009. aasta kriisi ajal rääkisid ettevõtted peamiselt eksportimisest ja Skandinaavia turgude vallutamisest, siis Laduks otsustas minna vastassuunas ning nägi võimalust Eesti klientides ja siinses ehitussektoris.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele