Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
HeidelbergCement paigaldab tsemenditehasesse maailma esimese täiemahulise süsihappegaasi kogumise rajatise
Norra parlament kiitis mööduval kuul heaks investeeringu Norras Brevikis HeidelbergCement Norcemi tehases asuva süsihappegaasi kogumissüsteemi rajamisse.
Breviki süsihappegaasi kogumise ja säilitamise (CCS – carbon capture and storage) projekt võimaldab püüda 400 000 tonni süsinikdioksiidi aastas ja transportida alaliseks ladustamiseks, mis teeb sellest esimese tööstusliku CCS-projekti kogu maailma tsemenditööstuses.
Eesti ehitusettevõte NOCC Solutions OÜ on viimastel aastatel kohandanud oma äristrateegiat, pöörates senisest suuremat tähelepanu renoveerimistöödele ning innovatiivsetele rahvusvahelistele projektidele.