• 01.12.20, 07:00

Tartu areneb ettevõtluslinnana

Tartu linnavalitsus kehtestas planeeringu, millega kerkib Ropka tööstuse linnaossa Tartu suurim tootmishoonete kompleks. Kiiresti arenev metallitöötlusettevõte Torm Metall soovib seal oma tootmist laiendada.
Tartu areneb ettevõtluslinnana
  • Foto: Photographer: Rasmus Jurkatam
Linnavalitsus kehtestas Inseneri 8 krundi detailplaneeringu, millega antakse võimalus rajada kinnistule kuni kuus büroo- ja tootmishoonet. Suurim võimalik ehitisealune pind ligi 7 hektari suurusel krundil on kokku 38 322 m².

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele