• 18.11.20, 11:11

Helme: riik ei saa ehitusturu kõikumisi täielikult tasandada

Avaliku sektori investeeringutega on võimalik nõudlust ehitusturul mõõdukalt muuta, kuid sektoris tegutsejatel ei maksa oodata, et riik eratellimuste ärakukkumist täielikult katta suudaks.
Lisavahendeid ehitussektorisse loodab rahandusminister Euroopa vahenditest, riigieelarvega kogu tekkivat tühimikku nõudluses täita ei suudeta.
  • Lisavahendeid ehitussektorisse loodab rahandusminister Euroopa vahenditest, riigieelarvega kogu tekkivat tühimikku nõudluses täita ei suudeta.
  • Foto: Andras Kralla
Selline oli rahandusminister Martin Helme vastus ehitusettevõtjate sektoriliidu etteheidetele tuleva aasta investeeringute ebapiisavuse kohta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele