Ehitusmaterjalitootjate mahud on tänaseni kriisis suhteliselt muutumatutena säilinud ja suurima probleemina toovad juhid jätkuvalt välja "vana vaenlast": töökäte puudust.
Värvide, lakkide ja muude viimistlusvahendite ning trükivärvide ja mastiksite tootmisega tegeleva OÜ Krimelte juhatuse liikme Peeter Tohvri sõnul iseloomustab käesolevat aastat nende jaoks kaks märksõna. Esiteks, et on hästi läinud. Ja teiseks, et otsuseid saab teha ainult homseks ja ülehomseks ehk pikki plaane teha on keeruline, kuna pandeemia kestab ja ei tea, mis ülehomme saab.
Seotud lood
Lätis Ventspilsi lähedal asuv Stacija meditatsioonikeskus on hea näide sellest, et nutikaid valikuid tehes on võimalik ehitada ka nõukogudeaegse tellismaja varemetele tänapäevane hoone, mida hindavad kõrgelt nii ehituseksperdid kui hoone kasutajad.