• 12.09.20, 16:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Valitakse parimad insenerid

Eesti Ehitusinseneride Liit kuulutas välja konkursid ”Aasta ehitusinsener 2020” ning ”Aasta noor ehitusinsener 2020” tiitlile.
Aasta ehitusinsener 2019 Tiit Karri.
  • Aasta ehitusinsener 2019 Tiit Karri.
  • Foto: Raigo Pajula
Konkursiga soovitakse tõsta esile parimaid ehituse valdkonnas töötavaid insenere või teaduspõllu harijaid ning aidata kaasa ehitusinseneri maine tõstmisele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele