Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Jaekaubanduse tippjuht suundus ehitussektorisse
Ehitiste tehnosüsteemide ja automaatika projekteerimise, paigalduse ja hooldusega tegelev ettevõte AS Hiieko värbas suve hakul ettevõtet juhtima rahvusvahelise kogemusega tippjuhi Hendrik Passi.
Armatuuri sidumine võib tunduda väikese tööna, kuni seda tuleb teha sadu või tuhandeid kordi päevas. Siis hakkavad lugema nii ühe seose tegemiseks kuluvad sekundid kui ka traadikulu ja tööriista kasutusmugavus. Mida kiirem ja lihtsam on iga sidumine, seda suuremaks kasvab võit terve tööpäeva jooksul.