• 18.08.20, 11:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pärnu endise masinatehase territooriumist saab Seileri Kvartal

Nordecon kuulutas välja avaliku arhitektuurivõistluse Pärnu kesklinnas loodavale Seileri Kvartalile parima arhitektuurse ilme leidmiseks. Seileri Kvartal asub Pärnus vahetult jõe kaldal endise Masinatehase territooriumil.
Pärnu endise masinatehase territooriumist saab Seileri Kvartal
  • Foto: Andras Kralla
„Masinatehase ala on olnud pikka aega arenduse ootel, kuid nüüd saame öelda, et Pärnu jõe kaldale kerkib tulevikus suurepärase asukohaga järk-järgult 10 korterelamut kokku 133 uue koduga,“ sõnas Nordeconi kinnisvaraarenduse osakonna juht Katrina Šokman. „Arendatav ala on üsna suur, hõlmates krunte Rääma 7, 7a, 7b, 7c, 7d, seetõttu on arendus kavandatud mitmeetapiliselt, millest esimene samm ongi läbi avaliku arhitektuurivõistluse parima arhitektuurse lahenduse leidmine.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.10.25, 14:17
Ruukki akustilised lahendused parandavad inimeste heaolu ja tööviljakust
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele