Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Porto Franco juht Rauno Teder: loome ehitusse 400-500 uut töökohta

Konkurendid näevad Porto Franco kinnisvaraprojekti laenu saamise otsuse taga osavat suhtekorraldust, kusjuures eriti kriitiliselt vaadatakse arendaja lubadusele, et edaspidi saavad platsil tööd ainult Eesti firmad.
Rauno Teder
  • Rauno Teder
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Valitsuskabinet toetas täna Porto Franco kinnisvaraprojektile 39,4 miljoni euro suuruse käibekapitalilaenu laenu andmist. Järgmisena vaatab projektile peale Kredexi nõukogu, kelle langetada on otsus laenulepingu sõlmimiseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele