• 14.07.20, 10:45

Silikaat Grupp hakkab Männikul tehnoparki arendama

Tallinnas kehtestati detailplaneering Silikaat Tehnopargile Nõmme linnaosas, Männikul 28-hektari suurusel maa-alal tootmis- ja äriotstarbeliste hoonete arendamiseks. Tehnopargi arendajaks on Silikaat Grupi tütarettevõte Silikaadi Tehnopark OÜ.
Silikaat Grupp hakkab Männikul tehnoparki arendama
22 krundile on võimalus rajada kuni neljakorruselisi stock-office-tüüpi hooneid ning traditsioonilisi äri-, lao- ja tootmishooned. Kokku määrati detailplaneeringuga ehitusõigus 65 hoone ja rajatise ehitamiseks, teatas ettevõte.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele