Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehituspoed trikitasid soodukatega
Kuuest suuremast ehitusmaterjalide müüjast ainult üks läbis puhtalt tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ameti kontrolli sooduskampaaniate tegemise kohta.
Amet kontrollis selle aasta veebruaris ja märtsis Eesti suuremaid ehitusmaterjalide jaemüüjaid ning tuvastas kokku 70 rikkumist ja 17 erineva ebaausa kauplemisvõtte kasutamist.
Akustika on hoone funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse seisukohalt sama oluline kui energiatõhusus või sisekliima. Liigses müras väheneb inimeste keskendumisvõime, kasvab stressitase ning kannatab töö kvaliteet. Ruukki Products ASi Baltikumi tehnilise toe ja jätkusuutlikkuse juht Kaupo Pertel nendib, et õigete ehitusmaterjalidega on võimalik seda kõike ennetada.