Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kandi arenduse esimesed hooned ehitab Embach Ehitus
Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ allkirjastasid ehituslepingu Vana-Kandi tee 1 ja Vana-Kandi tee 2 hoonete ehitamiseks. Projekteerimine käib ja ehitustegevus algab juba peatselt.
Kokku on Kandi arenduses kuus kinnistut, neist kolme arendab Kaarsilla Kinnisvara. Ilmatsalu ringi lähistel asuva kolme kinnistu kogusuurus on 29 159 m2. Kinnistute hoonestusala on 12 905 m2.
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.