• 26.05.20, 16:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kriisiblogi: kuidas erineb praegune majanduskriis 2009. aasta omast?

Statistikaameti andmetel põhinev Infopanga analüüs näitab, et sarnaselt tänasega olid ka eelmises, 2008. aasta sügisel alanud majanduskriisis enam kannatanud sektorid ehitus, kaubandus, meelelahutus ja vaba aeg ning töötlev tööstus.
Kriisiblogi: kuidas erineb praegune majanduskriis 2009. aasta omast?
  • Foto: Andres Haabu
Kõige enam kannatas eelmises kriisis ehitussektor. Sektor kaotas aastatel 2008–2010 müügitulust keskmiselt 20 protsenti aastas ja töötajatest 14 protsenti. Võrreldes aastaid 2007 ja 2009, kahanes sektori müügitulu 42 ja töötajate arv 28 protsenti. Need on kogu vaadeldud perioodi ja sektorite lõikes kõige järsemad kukkumised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 17:14
Kuressaare padelihallis summutab heli Ruukki akustiline lahendus
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele