Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Merko hakkab Norras bürood korrastama
Merko Ehituse kontserni kuuluv Peritus Entreprenør ja Haakon VIIs gt 5 Holding sõlmisid lepingu büroohoone rekonstrueerimiseks Oslos, teatas ettevõte.
Leping hõlmab senise büroohoone esimese kolme ning osaliselt neljanda korruse rekonstrueerimist ja uuendamist vastavalt WeWorki jagatud kontoripinna kontseptsioonile.
RKAS on renoveerimisvedur. Äsja sai renoveeritud Rahvusraamatukogu (arhitekt Raine Karp). Sama arhitekti loodud sarnase vormikeele ja sarnase paevoodriga rahvuslik Linnahall ootab renoveerimist ja kasutamist.