Eratellijad on majanduskriisi hirmus projekte koomale tõmmanud, mistõttu osaleb ettevõtjate sõnul üha enam tee-ehitajaid riigihangetel ning see surub hinda alla.
Verston Ehituse juht Veiko Veskimäe on optimistlik – tema sõnul läheb tee-ehitajatel paremini kui mõnel muul valdkonnal.
  • Verston Ehituse juht Veiko Veskimäe on optimistlik – tema sõnul läheb tee-ehitajatel paremini kui mõnel muul valdkonnal.
  • Foto: Andras Kralla
Mõned turuosalised hindavad, et soov end vee peal ning tegevuses hoida on pannud väga väikese marginaaliga tegutseva valdkonna ettevõtteid tegema kohati isegi ebamõistlikke hinnapakkumisi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele