• 01.04.20, 14:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nordecon ehitab Tapale veel ühe kasarmu

Nordecon projekteerib ja ehitab Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusega täna sõlmitud lepingu järgi Tapa sõjaväeväelinnaku lähistele tegevväelaste kasarmu.
Nordecon ehitab Tapale veel ühe kasarmu
  • Foto: Liis Treimann
Töödega alustatakse 2020. aasta aprillis ja tööde üleandmine on planeeritud 2021. aasta alguseks. Lepingu maksumus on 2,7 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele