Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kredex hakkab esimesi abikäendusi tegema esmaspäevast
Valitsuse lubatud 1,5 miljardi euro suurune abilaenude ja käenduste paketist lähevad esmaspäeval käiku Kredexi erakorralised laenukäendused, praegu veel vähendatud mahus. Kinnisvara müügiks või üürimiseks arendamine käenduse ala ei lähe.
Kujutage ette ehitusplatsi, kus töötab korraga tuhandeid spetsialiste. Siin paigaldatakse seadmeid, rajatakse kaabeldusi, paigaldatakse ventilatsiooni ja monteeritakse torustikke. Tööalad muutuvad pidevalt, ehitustehnika võtab ruumi ning ligipääs vajalikele piirkondadele võib olla piiratud. Lisame siia veel kilomeetreid torustikke, sadu keevisliiteid ja range tähtaja objekti käivitamiseks.