Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Nordecon pikendas juhtide lepinguid
Eesti suurimate ehitusettevõtete hulka kuuluv Nordecon pikendas kolme juhatuse liikme töölepinguid.
Kuna kolme juhatuse liikme volitused olid lõppemas tänavu ning kontsern tahtis ühtlustada juhatuse liikmete teenistusperioodi, otsustas ettevõtte nõukogu seniseid volitusi pikendada, teatas Nordecon.
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.