• 07.03.20, 07:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tartu ettevõte saab Soomes IKEA-majade lepingu

Tartus moodulmaju tootev Kodumaja AS sõlmib peagi soomlastega pikaajalise lepingu, et ehitada IKEA ja Skanska mitmekorruselisi kokkupandavaid BoKlok-maju, vahendab Helsingin Sanomat.
Lembit Lumpi osalusega Kodumaja AS toodab majaelemente Tartus.
  • Lembit Lumpi osalusega Kodumaja AS toodab majaelemente Tartus.
  • Foto: Veiko Tõkman
Kodumaja on tootnud ja kokku pannud viiekorruselise BoKlok-maja Vantaas. Kui detsembris olid ehitusplatsil vaid vundamendid, siis jaanuaris pandi kaheksa päevaga kokku viiekorruselise maja moodulid, misjärel paigaldati katus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.26, 15:43
Sama hind, erinev vastutus. Mis jääb turvalahenduste pakkumisi võrreldes märkamata?
Kui ettevõte vajab oma kontorile, ehitus- või tööstusobjektile turvalahendust, siis tavaliselt algab protsess üsna sarnaselt. Koostatakse lähteülesanne, küsitakse pakkumised mitmelt pakkujalt ning kõrvutatakse hindasid. Kui pakkumiste hinnad on enam-vähem sarnased, tundub valik lihtne. Valitakse pakkuja, kes mahub etteantud eelarvesse ja kelle lahendus näib piisav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele